Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Івановоселищенська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 22549778) був реорганізований і увійшов до складу Глобинської громади

Історична довідка

За заслуги під час Полтавської битви з шведами Петро І дарував офіцеру царської армії Івану Шадурі сто десятин землі з угіддями на них та звання дворянина. В 1711 році Шадура приїхав у селище понад Хоролом, відгородив подаровані йому землі від селянських, побудував будинок і інші господарські приміщення. Садибу обгородив високим тином. Селище наказав іменувати «Іваново».

В 1783 році Катерина ІІ на прохання спадкоємців Шадури, закріпила за ними селян селища Іваново.

Наприкінці ХVIII ст. остання спадкоємиця з роду Шадури Єфросинія, успадкувавши Іваново, наказала хутір називати Єфросинівкою. Незабаром будинок, землі і селян продала. Маєток Шадури купив Щочка, предок якого був соцьким писарем Лубенського полку, для одного з своїх синів і наказав називати його - хутір Щочине. Ця назва збереглася до осені 1917 року.

Під час більшовицького перевороту селяни відібрали в ненависного поміщика Щочки зерно, худобу, перейменували хутір на «Іванівка».

Після встановлення в Іванівці радянської влади, восени 1920 року, хутір Іванівка злився з сусіднім хутором Селище в одне село, яке стало називатись Іванове Селище.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування