Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Івановоселищенська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 22549778) був реорганізований і увійшов до складу Глобинської громади

Сучасний стан життя

Село Іванове Селище є центром сільської ради. Розташоване воно в поймі річки Хорол за 35 км від райцентру та за 38 км від залізничної станції Глобине. Площа села складає 322,7 га. Станом на 01.01.2011 року в Івановому Селищі налічується 209 дворів, 552 жителі.

В селі Іванове Селище розташоване приміщення сільської ради, працює Івановоселищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, сільський будинок культури, сільська бібліотека, контора Івановоселищенського споживчого товариства, магазини продовольчих товарів та товарів повсякденного вжитку. В Івановому Селищі діють сільськогосподарські підприємтсва ПАФ «Світ», СФГ «Скіф», ФГ «Хорол», ТОВ «Івановоселищенський 2». Розташована центральна садиба віділення ТОВ «Оріон молоко», яке має на території села молочно - товарну ферму, автопарк, тракторну бригаду, їдальню, зернотік.

Село не газифіковане, але ведуться роботи по газифікації села.

Село Демченки розташоване на відстані 6 км від сільської ради. Площа населеного пункту - 179,3 га. Станом на 01.01.2011 року в селі налічується 43 двори, 95 жителів. В селі працює фельдшерсько-акушерський пункт, магазин. Є тракторна бригада. ПП СП «Інком» утримує свиноферму.

Село не газифіковане.

Уродженцем села Демченки є Герой Радянського Союзу Коваленко Василь Наумович.

Село Ковнірівщина розташоване на відстані 7 км від сільської ради. Його площа складає 60,7 га. Станом на 01.01.2011 року в селі налічується 13 дворів, 17 жителів.

Село не газифіковане.

Виробнича спеціалізація підприємств, розташованих на території Івановоселищенської сільської ради: вирощування зернових, зернобобових та технічних культур.

Провідні підприємства:

Стефанюк Василь Федорович
Тел. 38-1-43

2

Базові сільськогосподарські підприємства: відділення ТОВ «Оріон молоко», ПАФ «Світ».

Найбільші орендарі землі: ТОВ «Івановоселищенський 2», ПАФ «Світ», ПАФ «Петрівка», СФГ «Астрагал», СФГ «Надія», ФГ «Династіяагро».

Освіта:

• Івановоселищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, директор –Мироненко Ніна Миколаївна, (тел. 38-1-40).

Медицина:

• Івановоселищенський фельдшерсько-акушерський пункт – завідуючий фельдшер Череп Ніна Миколаївна, (тел. 38-1-24);
  • Демченківський фельдшерсько-акушерський пункт – завідуюча медична сестра Вандишева Наталія Василівна.

Культура:

• Івановоселищенський сільський будинок культури, директор – Ринденко Володимир Вікторович;
  • Івановоселищенська сільська бібліотека, завідуюча – Костюченко Людмила Василівна.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування