Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Івановоселищенська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 22549778) був реорганізований і увійшов до складу Глобинської громади

Видатні земляки

Коваленко Василь Наумович - командир батареї 235-го гвардійського стрілецького полку 81-ї гвардійської стрілецької дивізії 7-ї гвардійської армії Степового фронту, гвардії старший лейтенант.

Народився 12 березня 1920 в селі Демченки нині Глобинського району Полтавської області в сім'ї службовця. Українець. Член ВКП (б) / КПРС з 1943 року. Освіта середня спеціальна. Працював бухгалтером у їдальні.

У 1940 році призваний до лав Червоної Армії. У 1942 році закінчив курси молодших лейтенантів. Учасник Другої світової війни з липня 1942 року. Воював на Сталінградському, Воронезькому, Степовому, Донському і 2-му Українському фронтах.

У вересні 1943 року, під час форсування Дніпра, старший лейтенант В.Н. Коваленко командував батареєю 235-го гвардійського стрілецького полку. Переправлялися в ніч на 26 вересня 1943 під сильним артилерійським вогнем біля села Бородаївка Верхньодніпровського району Дніпропетровської області. Нарешті плоти пристали до крутого правого берега і бійці на руках винесли гармати на гору. Вранці була відбита перша танкова контратака фашистів. На полі залишилося чотири ворожих машини. Але ворог продовжував насідати на позиції батареї В.Н. Коваленка. Протягом двох діб бійці героїчно відстоювали плацдарм, доки не підійшло підкріплення. У бою за плацдарм батарея знищила дві вогневі точки і велику групу ворожих солдат.

10 жовтня 1943 на одній з ділянок наступу наших військ ворожі танки і піхота зайшли в тил радянським підрозділам. У цей критичний момент гвардії старший лейтенант В.Н. Коваленко, вміло маневруючи вогнем знарядь, зумів відрізати піхоту ворога від танків, а потім викотив гармату на відкриту позицію і прямою наводкою підбив два танки, захопив у полон екіпаж однієї машини.

Указом Президії Верховної Ради СРСР від 26 жовтня 1943 року за мужність і героїзм , проявлені при форсуванні Дніпра і утриманні плацдарму на його правому березі, гвардії старшому лейтенанту Коваленку Василю Наумовичу присвоєно звання Героя Радянського Союзу з врученням ордена Леніна і медалі "Золота Зірка" (№ 1402).

У 1945 році закінчив Вищу офіцерську артилерійську школу в Ленінграді. З 1946 року - в запасі. Жив в Одесі, працював інспектором Держторг-інспекції. У 1952 році вдруге покликаний в Армію. З 1956 року капітан В.М. Коваленко - в запасі. Жив в Одесі.

Помер 3 липня 1987. Похований на Таїровському кладовищі в Одесі. Нагороджений орденами Леніна, Вітчизняної війни 1-го і 2-го ступеня, двома орденами Червоної Зірки, медалями.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування